B „MODOPAK“ – įmonė turinti ilgametę darbo patirtį (veiklą vykdo nuo 1997 metų) pakuočių gamybos rinkoje. Įmonė klientams visuomet gali pasiūlyti platų pakavimo medžiagų asortimentą, kurį sudaro gofruoto kartono dėžės, gofruoto kartono lakštai, pakavimo medžiagos, bei kitos pakuotės. Pagrindinė įmonės veikla yra įvairių dydžių kartoninių dėžių gamyba bei prekyba kartono lakštais.

Gofruoto kartono dėžės

Gofruoto kartono dėžės yra vienas ekologiškiausių pakavimo būdų. UAB „Modopak“ kartoninės dėžės ir kartoninės pakuotės yra gaminamos iš gofruoto kartono lakštų, nes tai yra laiko patikrinta, patikima ir pigi pakavimo medžiaga. Be to, dėžių paviršius gali būti kelių spalvų šviesiai rudas arba baltas, tokio kartono dėžės visada atrodo estetiškai ir tvarkingai.

Gofruoto kartono dėžes ir kartono lakštus naudoja daugelis įvairių įmonių, užsiimančių prekyba ir gamyba. Sunku surasti tinkamesnę transportavimo pakuotę už gofruoto kartono dėžes. Tokio tipo kartono dėžės naudojamos norint supakuoti įvairius gaminius ar tiesiog išsiųsti siuntinius, nes tokio kartono dėžės ir pakuotės pasižymi pakankamu tvirtumu ir patikimai apsaugo savo turinį net ir ilgų tarptautinių kelionių metu.

UAB „Modopak“ veikla apima ir kitas pakavimo medžiagas tokias kaip: hidroizoliacinė plėvelė, „strech“ plėvelė, PP juosta, lipni juosta, įvairūs maišeliai, gofruoto kartono kampai, gofruoto kartono lakštai ir kita.

Hidroizoliacinės plėvelės

Hidroizoliacinė plėvelė gaminama iš antrinio polietileno yra ekologiška ir apsaugo galinius nuo drėgmės bei purvo iš išorės. Hidroizoliacinė plėvelė gali būti pritaikoma įvairioms reikmėms. Hidroizoliacinę plėvelę galima naudoti gamybos procesuose, kaip pakavimo medžiagą, kaip laikiną apsaugą nuo dulkių ir drėgmės.

Kitos pakavimo medžiagos tokios kaip lipni juosta, „strech“ plėvelė, PP juosta – plačiai naudojamos tiek gamybos procese tiek kaip laikina pakuotė.

Mes visuomet atsižvelgiame į kiekvieno kliento pakuojamus gaminius todėl galime pasiūlyti įvairiausias pakuotes, o įmonėje dirbantys specialistai visada pasiūlys optimaliausią sprendimą, kaip patogiau ir greičiau supakuoti Jūsų gaminius. Įmonė yra lanksti klientų atžvilgiu, todėl aukšta produkcijos kokybė ir trumpas užsakymų atlikimo laikas yra sėkmingo bendradarbiavimo matas. UAB „MODOPAK“ jau eilę metų remia Žagarės vyšnių festivalį. Sėkmingai auganti UAB „MODOPAK“  2015 metais  tapo „Gazelė 2015“ ir  „Gazelė 2016“ .