Hidroizoliacinė plėvelė

 Skaidri hidroizoliacinė antrinė LDPE (polietileno) plėvelė

image_9141Skaidri hidroizoliacinė plėvelė naudojama statybinių konstrukcijų uždengimui. Baldų pakavimui. Sandėliuojamų statybinių medžiagų apsaugojimui. Langų apsaugai rudens ir žiemos metu. Galime pasiūlyti hidroizoliacinę LDPE plėvelę nuo 30 my iki 300 my net iki 6 metrų pločio. Skaidri polietileno plėvelė yra bespalvė, permatoma polietileno plėvelė. Ji yra tvirtesnė, ilgaamžiškesnė už juodą polietileno plėvelę, nes gaminama iš pirmos rūšies žaliavos. Skaidri polietileno plėvelė naudojama uždengimui, langų uždengimui pakavimui, statybose – garo izoliacijai, hidroizoliacijai. Ši plėvelė yra neatspari ultravioletiniams spinduliams.

Pasiteirauti

 

 

Matinė hidroizoliacinė antrinė LDPE (polietileno) plėvelė

dududududMatinė hidroizoliacinė polietileno plėvelė naudojama statybinių konstrukcijų uždengimui. Sandėliuojamų statybinių medžiagų apsaugojimui. Langų apsaugai rudens ir žiemos metu. Taip pat naudojama žemės ūkyje. Galime pasiūlyti hidroizoliacinę LDPE plėvelę nuo 30 my iki 300 my net iki 6 metrų pločio.

Pasiteirauti

 

 

 

Juoda hidroizoliacinė antrinė LDPE (polietileno) plėvelė

Waterproofing MembraneJuoda hidroizoliacinė polietileno plėvelė yra skirta įvairių paviršių apsaugai nuo drėgmės. Ji užtikrina puikią šiluminės (garso) izoliacijos sluoksnio apsaugą nuo drėgmės. Dėl savo savybių ir didelio pločio plėvelė gali būti naudojama visiems remomonto darbams, įvairių medžiagų ar konstrukcinių sluoksnių apsaugai nuo drėgmės, dulkių, vėjo ir pan. Hidroizoliacinė plėvelė gali būti panaudota laikinai namo fasado, stogo konstrukcijų ar langų apsaugai. Statybinių konstrukcijų uždengimui. Įvairiems įpakavimams. Dėl savo hidroizoliacinių savybių plačiai naudojama žemės ūkyje Sandėliuojamų medžiagų apsaugojimui. Galime pasiūlyti hidroizoliacinę LDPE plėvelę nuo 30 my iki 500 my net iki 6 metrų pločio.

Pasiteirauti