„UAB „MODOPAK“ investicijos į modernių technologijų diegimą“

modpak

1997 metais įkurta UAB „MODOPAK“ turi ilgametę darbo patirtį gofruoto kartono rinkoje. Įmonės pagrindinė veikla yra įvairių dydžių gofruoto kartono dėžių gamyba bei prekyba gofruoto kartono lakštais. Pagrindinis įmonės tikslas – laiku ir kokybiškai įvykdyti užsakymus pagal individualius klientų poreikius bei keliamus reikalavimus produkcijai. Įmonė atsižvelgia į kiekvieno kliento pakuojamus gaminius, gali pasiūlyti įvairių storių ir atsparumo gofruotą kartoną, o įmonėje dirbantys specialistai visada pasiūlo optimaliausią sprendimą, kaip patogiau ir greičiau supakuoti užsakovų gaminius. Įmonė yra lanksti klientų atžvilgiu, todėl aukšta produkcijos kokybė ir trumpas užsakymų atlikimo laikas yra sėkmingo bendradarbiavimo matas.

Įmonė siekdama padidinti įmonės produktyvumą nusprendė įsigyti modernią technologinę įrangą, skirtą gofruoto kartono dėžių gamybai. Šiuo tikslu 2019 metų pradžioje UAB „MODOPAK“ kreipėsi dėl ES struktūrinių fondų paramos pagal priemonę „Regio potencialas LT“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-850.

2019 m. liepos mėn. 8 d. UAB „MODOPAK“ su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė sutartį dėl projekto „UAB „MODOPAK“ investicijos į modernių technologijų diegimą“, kuria įmonei skirtas 153 725,00 eurų finansavimas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Šio projekto tikslas – padidinti įmonės produktyvumą, vykdant investicijas į modernių technologijų diegimą.

Projekto įgyvendinimo metu įmonė planuoja įsigyti modernią technologinę įrangą, kuri skirta gofruoto kartono dėžių gamybai. Pažangios įrangos įdiegimas gamybos procese suteiks daug pranašumų UAB „MODOPAK“ gaminamai produkcijai, kadangi bus užtikrinamas žymiai spartesnis užsakymų atlikimo terminas ir aukštesnė gaminamų gofruoto kartono dėžių kokybė, atsiras galimybė greitai ir kokybiškai gaminti įvairiausių formų dėžes, o taip pat sukurti pridėtinę vertę – pasiūlyti spaudą ant dėžių. Projekto įgyvendinimo metu įdiegta įranga atvers galimybes įmonei ateityje papildyti gaminamos produkcijos asortimentą įvairiais šabloniniais ir vienetiniais produktais iš gofruoto kartono.

UAB „MODOPAK” projekto įgyvendinimo metu diegiant modernias gamybos technologijas bus užtikrinamas ne tik pačios įmonės darbo našumo didėjimas, bet ir visos šalies gaminių iš gofruoto kartono gamybos sektoriaus produktyvumo augimas. Projekto įgyvendinimas sudarys sąlygas įmonei ženkliai padidinti pardavimo apimtis, o taip pat atvers galimybes sparčiau skverbtis ir į eksporto rinkas.

Numatoma projekto trukmė – 13 mėnesių.